JAK TO BYLO OD ZAČÁTKU?

PŘEČTĚTE SI NÁŠ PŘÍBĚH

Ve Zlíně se narodila malá víla vyhlášené paní kadeřnici, v té době nejvyšší a nejúspěšnější, od které se všichni učili. Její jméno je Marťa.

Jak dospěla, vydala se svou cestou a absolvovala učení v akademii Matrix. Že byla smělá a plná síly, rozhodla se pro vlastní business pod záštitou značky, jejíž filozofie jí byla blízká. Mířila vysoko. Vzala si k sobě tři čerstvé absolventy a rozhodla se jim předat své zkušenosti, ukázat svůj směr a vyučit je k obrazu svému.


Tak se ve Zlíně v roce 2004 zrodil první salon Matrix by Marťa Kovářová. Salon byl ukrytý před veřejností v druhém patře nákupního centra. Rychle se však proslavilo jeho jméno a dveře byly otevřeny celým rodinám. Předností byla domácí atmosféra, lidský přístup a příjemné ceny, což jsou hodnoty, na kterých si zakládáme dodnes.


Jak šel čas, dva z absolventů, teď už skvělí kadeřníci, se vydali do světa a třetí Markéta si „upekla“ miminko. Marta tak zůstala ve velkém salonu sama, ale zákazníků stále přibývalo. Naštěstí její dcera Lucie úspěšně ukončila studium - jaké jiné, než kadeřnické, přeci v něm od malička vyrůstala. Vzniklo tak rodinné kadeřnictví, kde to spolu táhly maminka s dcerou ještě pěkných pár let.


V roce 2017 už to chtělo rekonstrukci - přizpůsobit se módním trendům v interiéru a vzít to pěkně od podlahy. ,,Přestěhujeme se“, navrhla Lucie. Osud to tak chtěl, protože bylo k pronájmu jejich vysněné místo s výlohou. A i když je to stálo velké úsilí, peněz a nervů, jsou tam a jejich nový salon za ně mluví."Co tu vidíte, jsme my. Od podlahy přes nábytek až po krystaly visící ze stropu. Byly jsme si samy architektem, designerem i Fengshui mistrem. Otevřeli jsme 2. 2. 2018 v období Vodnáře, a ten dělá všechno jinak, netradičně a zvláštně, což je pro salon krásy ideální.

V novém kadeřnictví jsme již v plné síle - vrátila se nám z mateřské kolegyně Markétka."