VLASOVÝ WELLNESS


Dopřejte svým vlasům luxusní péči - dopřejte jim wellness!

Pod vlasový wellness spadá nespočet léčebných a čisticích procesů, po kterých budou vaše vlasy nejen zdravě vypadat, ale opravdu zdravé budou. Vyberte si kúru, která bude nejvíc vyhovovat vašim potřebám a přijďte se k nám nechat opečovat. Dáme si záležet :)KOFEINOVÁ DETOXIKACE      HYDRO BOOSTER      VAVOOM BOTOX      ZÁBALY ZAHŘÍVANÉ PÁROU

MASÁŽE      STEAMPOD      PLEX RESTRUCT SOS      MALIBU C      LASER S ULTRAZVUKEM      ATOMIZÉR

KOFEINOVÁ DETOXIKACE

Už dlouho se ví, že je kofein přírodní antioxidant a podporuje růst vlasů! Zároveň také vyživuje vlasovou pokožku i vlasovou cibulku a vlasy tak nabírají na síle, pružnosti a lesku.

Kofein napomáhá odstranění usazenin a odumřelé kůže, které běžným mytím nelze odstranit, a to jak z pokožky, tak z vlasového vlákna. Proto je vhodné tuto kůru podstoupit minimálně jedenkrát za rok. A čeho docílíte? No přece pevné, zdravé, nelámající se hřívy!

HYDRO BOOSTER

Jsou vaše vlasy vysušené a doslova volají o pomoc? Pomůžeme rádi! Napumpujeme vám vlasy atomovou dávkou hydratace!

VAVOOM BOTOX

Objem, objem a zase OBJEM!

Vlasový botox VAVOOM funguje na principu husí kůže - vlasy získají podporu hned u kořínků, pomyslně se tak zvednou do pravého úhlu a neuvěřitelný objem je na světě! Botox zároveň spoléhá na chytré molekuly, které za přítomnosti vody pronikají hluboko do vlasu, vyplňují poškozená místa a vyztužují vlasové vlákno zevnitř.

ZÁBALY ZAHŘÍVANÉ PÁROU

Bavíme-li se o zábalu vlasů, bavíme se o hloubkové regeneraci, obnovující vlasovou strukturu uvnitř vlasu. Touto intenzivní péčí dodáváme vlasům vodu, tuky, vitamíny, aminokyseliny a jiné látky, které se z vlasů vytrácí povětrnostními vlivy, česáním, žehlením a fénováním a samozřejmě barvením, odbarvováním či ondulací.

MASÁŽE

Neexistuje nevhodný čas na masáž! Pohodlně se usaďte do našeho křesla a nechejte se hýčkat.

Proč? Protože správně provedená masáž vlasové pokožky odstraní napětí, uvolní stres, zlepší krevní oběh, podpoří výživu vlasových folikul a napomáhá udržet vlasovou pokožku ve vitální kondici. Pouze čistá, hydratovaná a elastická pokožka produkuje zdravé a krásné vlasy. 

STEAMPOD

SteamPod je metoda hloubkové regenerace, rekonstrukce a hydratace vlasů pomocí speciální parní žehličky. Poskytuje vlasům kompletní péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna - zažehlení séra vysokotlakou párou vlasy zacelí, zregeneruje a ochrání před teplem.

PLEX RESTRUCT S.O.S.

Volá vaše hříva S.O.S? A volá opravdu hlasitě?

Plex Restruct S.O.S. je extrémně efektivní a okamžité, jednorázové ošetření vlasů. V jednom kroku se obnovují rozbité vazby v popraskaném vlasovém jádru a zároveň se na vlasu tvoří nepropustný obal. Chcete rychlou kúru s extra viditelným efektem? Chtějte Plex Restruct S.O.S.!

MALIBU C

MALIBU C je patentovaný přípravek pro ošetření vlasů a vlasové pokožky, který funguje na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C v té nejčistší a nejúčinnější podobě. 

A co že umí? Dokáže vaše vlasy zbavit nánosu minerálů, chemických přísad a vodní krusty, které se na vlasech i pokožce usazují při sprchování a mytí ve tvrdé vodě a zanechá je opět nezatížené a zdravé.

LASER S ULTRAZVUKEM

Vlas je tvořen třemi vrstvami a abychom docílili jeho největší nápravy, musíme vyživit jeho jádro. Proto využíváme Laser s ultrazvukem. Tato metoda dokáže změnit kapalinu na plyn - ten má mnohonásobně menší molekulu, která dokáže s lehkostí proniknout k samotnému jádru vlasu a vyplnit jej potřebnou látkou. Toto ošetření dodá vlasům pružnost, lesk, ochrání je proti lámání i krepatění a rozjasní je.

ATOMIZÉR - AIRbrush

Máte suchou, citlivou pokožku, svědění, pálení, lupy a puchýře? Nebo se Vám zdá, že přicházíte o vlasy, lámou se, vypadávají a vznikají vám lysiny? Máte otravnou mastící se pokožku nebo unavené, splihlé vlasy bez objemu?
Airbrush ošetření řeší všechny problémy vlasů a vlasové pokožky.